Вітаємо наших спортсменів та тренерів з вдалим виступом на Чемпіонаті Європи 2019!

В віковій категорії “Юніори” золото виборов Долгий Едгар ! перше місце в суммі а також в усіх вправах здобув малі золоті медалі! А також він став чемпіоном вдруге, такмим чином він став дворазовим чемпіоном Європи!, в суммі він покращив особистий результат та зібрав 557,5 кг. Присід-210 кг., жим 137,5 кг., тяга – 210 кг.

Яворська Валерія! вікова категорія серед дівчат до 52 кг. також виборола золото у суммі! результат 340 кг.  Виборола дві золоті нагороди у присіданні та тязі з результатами 140 та 122,5 кг відповідно, і срібло у жимі- 77,5 кг.

Демян Зіна  у категорії до 47 кг також піднялась на найвищу сходинку п‘єдесталу європейської першості з сумою триборства 347,5 кг. Підопічна заслужених тренерів Ігора та Наталії Ясенецьких у присіданні виборола мале золото- 137,5 кг, у жимі медаль того ж ґатунку з результатом 85 кг, а в тязі 125 кг- мала срібна нагорода.
Ще одна вихованка бригади тренерів Ігора та Наталії Ясенецьких Гурак Вікторія . Спортсменка посіла третє місце з результатом 372,5 кг. В активі Вікторії дві малі бронзові нагороди у присіданні (147,5 кг) та тязі (132,5), а у жимі срібна (92,5).

Федерація пауерліфтингу Чернівецької вітає спортсменів та тренерів з найуспішнішим виступом нашого осередку на міжнародних змаганнях!

Категорія: Новини